Kategoria:

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czas na naszą pierwszą opinię. Naszego "tajemniczego klienta" nazwijmy Witold. Będzie on główną postacią tego działu i na podstawie jego raportu każda opinia powstanie.

 

Otóż Witold zwrócił sie do Ofin o pożyczkę, maksymalna kwota jaką mógł uzyskać jako nowy klient to ok. 500 zł. Zarejestrował się na stronie, wypełnił wszelkie wymagane pola. Dokonał weryfikacji konta bankowego oraz numeru telefonu i czekał na decyzję. Musimy tu zaznaczyć, że Witold reprezentuje tę część klientów którzy spełniają wymagania lub są ich blisko:).

 

 

PODSUMOWANIE

 

1. Zakładanie konta- prosty formularz, w zasadzie standardowy, podstawowe dane.

 

2. Weryfikacja konta bankowego- przelew 1 grosza na rachunek Ofin.

 

3. Weryfikacja telefonu komórkowego- telefon jest niezbędny ponieważ na jego numer podawany jest kod PIN który służy jako hasło do naszego konta na platformie Ofin, natomiast nikt pod ten numer nie dzwoni.

 

4. Weryfikacja dokumentów- w zasadzie kwestionariusz wypełniany na początku  całkowicie wystarcza.

 

5. Decyzja kredytowa i czas realizacji- zanotowaliśmy 8 minut od momentu złożenia wniosku do dostarczenia pieniędzy na wskazane konto.

 

6. Pierwsza pożyczka za darmo- tak, prawdziwe 0%, bez ukrytych opłat.

 

7. Łatwość spłaty- niestety jak większość pożyczkodawców, w interfejsie użytkownika nie ma możliwości przelewu, przelew odbywa się na zasadzie kopiuj/wklej wszelkich danych do przelewu na naszym koncie bankowym.

 

8. Interfejs użytkownika-porażka, wejście do jakiejkolwiek zakładki np. "Mój profil" powoduje wylogowanie ale nadal działają zakładki??? Czasem strona się rozłazi. Informatycy do dzieła! Trzeba nad tym popracować, jednak nie przeszkadza to w korzystaniu z usług.

 

9. Program lojalnościowy czyli bonusy i tańsze kolejne pożyczki- brak.

 

 

NASZA REKOMENDACJA

 

7 NA 9 MOŹLIWYCH PUNKTÓW -OCENA POZYTYWNA

Design by: www.diablodesign.eu