Kategoria:

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nasz Pan Witold rusza do Wonga.com, jako celu swojej drugiej wizyty w charakterze "ciekawskiego badacza". Nie będziemy opisywać pierwszej wizyty, nadmienimy jedynie, że faktycznie jako nowy klient mógł pożyczyć 700 zł i po maksymalnym okresie 60 dni, spłacić jedynie 710 zł. Jednak aby sprawdzić dogłębnie ofertę tego pożyczkodawcy, Witold powrócił tu jeszcze 2 razy i oto jego wnioski.

 

 

PODSUMOWANIE

 

1. Zakładanie konta- formularz standardowy (sprawdzany jest BIK).

 

2. Weryfikacja konta bankowego- przelew 1 grosza na rachunek Wonga.

 

3. Weryfikacja telefonu komórkowego-miły głos miłej pani przeprowadza z nami krótką rozmowę pytając o dane podane w formularzu rejestracyjnym.

 

4. Weryfikacja dokumentów- w trakcie rozmowy telefonicznej.

 

5. Decyzja kredytowa i czas realizacji- kilka minut od momentu złożenia wniosku do dostarczenia pieniędzy na wskazane konto.

 

6. Pierwsza pożyczka za darmo- nie, ale stałe 10 zł to chyba nie problem...

 

7. Łatwość spłaty- super sprawa, interfejs użytkownika pozwala na spłatę za pomocą transferu bankowego, zlecając to bezpośrednio na swoim koncie w Wonga.com, to chyba jeden z dwóch pożyczkodawców oferujących taką możliwość.

 

8. Interfejs użytkownika-jasny, przejrzysty, z wszystkimi potrzebnymi opcjami aby bezproblemowo pożyczać i spłacać.

 

9. Program lojalnościowy czyli bonusy i tańsze kolejne pożyczki- program lojalnościowy rozbudowany i naszym zdaniem bardzo opłacalny. Cztery segmenty określające poziom obniżki kosztów pożyczki: Start 0%, Plus 28%, Premium 34%, Max 42% obniżki kosztów. Poza tym, naszym zdaniem Wonga.com oferuje i tak najniższe koszty i tzw. pożyczki ratalne nawet na okres 1 roku.

 

 

NASZA REKOMENDACJA

 

9 NA 9 MOŹLIWYCH PUNKTÓW -OCENA BARDZO POZYTYWNA

Design by: www.diablodesign.eu