Grzegorz z Kredyt24.info
Kategoria:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 przeniesienie Wielu kredytobiorców nie myślało nawet o przeniesieniu już zaciągniętego kredytu do innego banku, traktując ten proces jako trudny i nieopłacalny. Nic bardziej mylnego! Już od dłuższego czasu na rynku finansowym trwa prawdziwa walka banków o klienta. A takie nazwijmy to „podkradanie klienta” jest na porządku dziennym, oferując między innymi coś w rodzaju kredytu konsolidacyjnego, ale o tym za chwilę.
 

  W wielu przypadkach potencjalny, szczęśliwy posiadacz kredytu łapie się na tym, iż rata staje się coraz cięższa i coraz trudniej dopiąć domowy budżet. To sygnał, że nie ma na co czekać. Warto zaryzykować i spróbować zamienić kredyt na inny. Po co? Co możemy zyskać?
• Dodatkową gotówkę
• Niższą ratę
• Połączenie swoich zobowiązań np. karta kredytowa, kredyt, debet w jedno zobowiązanie z jedną ratą
• Zawiedzioną minę naszego dotychczasowego kredytodawcy (bezcenne)

  Istnieją dwa sposoby przeniesienia naszych zobowiązań do innego banku:
1. Kredyt konsolidacyjny w innym banku, który pokryje nasze wszystkie zobowiązania i często dostarczy nam jeszcze gotówki z mniejszą ratą
2. Uzyskanie nowego kredytu w innym banku o promocyjnym oprocentowaniu i spłacenie starego. Troszkę trudniejsza metoda, ponieważ przy staraniu się o kredyt, nadal w bazie będzie widniał kredyt dotychczasowy co obniży naszą zdolność kredytową.

 

  Warto jednak zaryzykować, jest tyle możliwości co banków a walka o klienta sprawia, że takie rozwiązania są do zrealizowania przy minimum formalności.Kredyty gotówkowe, chwilówki online przez internet, pożyczki społecznościowe. Ubezpieczenia, inwestycje, konta osobiste i wiele innych.Recenzje, poradnik.Design by: www.diablodesign.eu