Kategoria:
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


 

 

1. Zakładanie konta- prosty formularz, w zasadzie standardowy, podstawowe dane.

 

2. Weryfikacja konta bankowego- przelew 1 grosza na rachunek Ofin.

 

3. Weryfikacja telefonu komórkowego- telefon jest niezbędny ponieważ na jego numer podawany jest kod PIN który służy jako hasło do naszego konta na platformie Ofin, natomiast nikt pod ten numer nie dzwoni.

 

4. Weryfikacja dokumentów- w zasadzie kwestionariusz wypełniany na początku  całkowicie wystarcza.

 

5. Decyzja kredytowa i czas realizacji- zanotowaliśmy 8 minut od momentu złożenia wniosku do dostarczenia pieniędzy na wskazane konto.

 

6. Pierwsza pożyczka za darmo- tak, prawdziwe 0%, bez ukrytych opłat.

 

7. Łatwość spłaty- niestety jak większość pożyczkodawców, w interfejsie użytkownika nie ma możliwości przelewu, przelew odbywa się na zasadzie kopiuj/wklej wszelkich danych do przelewu na naszym koncie bankowym.

 

8. Interfejs użytkownika-porażka, wejście do jakiejkolwiek zakładki np. "Mój profil" powoduje wylogowanie ale nadal działają zakładki??? Czasem strona się rozłazi. Informatycy do dzieła! Trzeba nad tym popracować, jednak nie przeszkadza to w korzystaniu z usług.

 

9. Program lojalnościowy czyli bonusy i tańsze kolejne pożyczki- brak.

 

 

NASZA REKOMENDACJA

 

7 NA 9 MOŹLIWYCH PUNKTÓW -OCENA POZYTYWNAKredyty gotówkowe, chwilówki online przez internet, pożyczki społecznościowe. Ubezpieczenia, inwestycje, konta osobiste i wiele innych.Recenzje, poradnik.Design by: www.diablodesign.eu